אודותינו

עלינו

אודותינו

« הטעמים של העיר ניצה (ניס) והריוויירה הצרפתית במרכזה של העיר תל-אביב »

מסעדת ניצה, השוכנת במרכזה של העיר תל-אביב, מקדמת בברכה את אורחיה ומאפשרת להם לחוות את הנדיבות והקסם של המנות המסורתיות של העיר ניצה (ניס), אחת הערים המפורסמות ביותר בדרום-מזרח צרפת הממוקמת באזור פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור.

מאחורי סצנת המסעדה הצרפתית עומד צוות של בשלנים אניני טעם נלהבים. לפטריס ויונתן, בעלי המסעדה, היה חלום: לפתוח מסעדה בישראל. פטריס מזיג הוא הוא ההשראה של מסעדת ניצה. כיליד העיר ניצה, וכמי שגדל בה, החליט פטריס להביא לתל-אביב את המתכונים המעודנים והמסורתיים של עיר הולדתו. יונתן אזוג הינו בעל רקע פיננסי. בנוסף להיותו מומחה בנתונים מספריים, יונתן הינו גם אדם אנין טעם. דהיינו, הוא נתן את האור הירוק לרכישת שמן הזית הטוב ביותר.

ואחרון אחרון חביב, האיש המוביל את הצוות הנלהב הזה, אנטוני, השף לשעבר של מסעדה בעלת כמה כוכבים בריוויירה הצרפתית, החולק את מטבחו עם כמה מהשפים המפורסמים ביותר מנפולי המתמחים בהכנת פיצות, העושים שימוש בלעדי בקמח איטלקי שחמק לתוך המטען שלהם מאיטליה לישראל.

מסעדת הביסטרו המסוגננת והאופנתית הזו, בעלת העיצוב המודרני, המשרה תחושה חמימה של דרום-מזרח צרפת, ובה רהיטים עכשוויים, שולחנות עץ ואריחי רצפה בשחור לבן, תוכננה ועוצבה על-מנת לאפשר מרחב אך יחד עם זאת גם אינטימיות. המסעדה מציעה חדר אוכל גדול ומודרני עם תנור פיצות עשוי אבן הממוקם במרכזה, כמו גם מרפסת מרשימה בה ניתן ליהנות מלילות הקיץ הארוכים. מסעדת ניצה מבטיחה לאורחיה חוויה בלתי נשכחת וכן את האפשרות לקיים אירועים פרטיים ייחודיים במרחב בן 250 המטרים הרבועים של המסעדה.

מסעדת ניצה מציעה לאורחיה שער כניסה לדרום-מזרח צרפת, תוך התנסות בכמה מהמוצרים הטובים ביותר של העיר ניצה (ניס). כל מנה הינה טרייה ומבושלת במקום כתוצרת עצמית. הרשה לעצמך ליהנות מאפריטיף עם כוס של פאסטיס או יין רוז'ה רענן, עם כמה זיתים טעימים במרינדה עם עשבי תיבול, כאילו הנך יושב ברגע זה בטיילת פרומנאד דז אנגלה בעיר ניצה (ניס).

This post is also available in: אנגלית צרפתית

אירועים בניצה

החדר

אוכל

*

צלול לתוך לב ליבה של העיר ניצה (ניס) בעודך יושב בחדר האוכל של מסעדת ניצה. המרחב, הכולל מטבח פתוח ובר, תוכנן ושופץ על-מנת לארח עד 75 אורחים.

המרפסת

המופלאה

*

לארוחה שלך יהיה טעם טוב יותר בפטיו החיצוני. מסעדת ניצה מתגאה במרפסת מדהימה בה ניתן ליהנות מהבריזה הקיצית הקרירה תוך אכילת ארוחת ערב ארוכה או במהלך הפסקת צהריים מהירה.

אירועים במסעדת ניצה

לכל אלו התרים אחר מקום כלשהו מסוים ומאד מיוחד, בו יוכלו לארח אירוע בלתי נשכח, מסעדת ניצה מציעה את האפשרות לקיים אירועים פרטיים במסעדה ובמרפסת, עבור עד כ- 150 אורחים.

This post is also available in: אנגלית צרפתית